Кількість прихильників і противників асоціації у Нідерландах майже зрівнялася - ЗМІ

Понеділок, 28 березня 2016, 14:57

У Нідерландах кількість прихильників і противників асоціації України з ЄС майже зрівнялася.

Про це з посиланням на дані опитування МЗС Нідерландів повідомляє AD.

Як пише видання, за даними МЗС, серед тих, хто голосуватиме на референдумі, приблизно 25% готові проголосувати проти асоціації, приблизно така ж кількість опитаних готові проголосувати "за".

Також повідомляється про те, що 49% опитаних готові прийти на референдум.

За даними видання, більше половини з тих, хто братиме участь у референдумі, наразі не визначилися з тим, яким чино вони проголосують.

Окрім того, повідомляється, що результати останніх опитувань свідчать про різке скорочення розриву між противниками і прихильниками ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Нагадаємо, виборча рада Нідерландів призначила референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС на середу 6 квітня 2016 року.

Раніше в Нідерландах зібрали необхідну кількість підписів для проведення консультативного референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Зібрати підписи вдалося завдяки інтенсивній онлайн-кампанії сатиричного блогу GeenStijl, групи громадян Burgercomite ЄС ("Комітет громадян ЄС") і євроскептичного мозкового центру "Форум для демократії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.