Прем'єр Польщі виступила за повну заборону абортів

Четвер, 31 березня 2016, 10:34

Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло підтримує ініціативу про повну заборону абортів.

Про це вона заявила в інтерв'ю Польському радіо 31 березня.

За словами Шидло, вона підтримує повну "охорону життя ненароджених дітей".

Також глава польського уряду наголосила на тому, що відкрита до громадянської ініціативи повної заборони переривання вагітності.

"Цілком природно, що ми повинні проявити повагу до громадянської ініціативи. Якщо йдеться особисто про мене, то я підтримую цю ініціативу", - відзначила прем'єр.

Видання нагадує, що на даний момент організації pro-life очікують рішення спікера Сейму з приводу громадянського проекту "антиабортного закону". Відомо, що два тижні тому організації представили законопроект, під яким була зібрана тисяча підписів. Крім цього до Сейму надійшла заява про створення Комітету законодавчої ініціативи "Стоп абортам".

У тому випадку, якщо спікер Сейму висловить свою згоду, комітет має розпочати збирати підписи під законопроектом про повну заборону переривання вагітності.

Варто додати, що за польським законодавством, від 1993 року в Польщі заборонені аборти, за винятком трьох ситуацій: загрози здоров'ю матері, підозри про виникнення вагітності в результаті згвалтування, а також у разі тяжких захворювань плоду.

Нова громадянська ініціатива повної заборони переривання вагітності передбачає виключення і цих випадків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua