Лідер гурту Rammstein заявив, що став жертвою путінської пропаганди

Четвер, 30 червня 2016, 14:09

Вокаліст гурту Rammstein Тіль Ліндеман заявив, що фото його футболки з портретом президента РФ Володимира Путіна, поширене у російському сегменті інтернету, - фейкове.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Насправді на футболці лідера гурту Rammstein зображено стилізований череп з кістками, який за допомогою графічного редактора замінили на портрет Путіна. Цю футболку музиканту подарувала його колишня подруга Софія Томалла.

Фотографія, яку поширили російські ЗМІ, була зроблена в Москві 19 червня, коли Rammstein виступали там з концертом.

Російський сайт Sputnik опублікував фейкові фото (натисніть для збільшення)

У російських ЗМІ також курсує заява, приписувана Ліндеману, який нібито сказав: "У Німеччині навіть Ангела Меркель не може похизуватися такою популярністю, як Путін. Він мені подобається, він сильний лідер, а не маріонетка. Я вважаю несправедливими всі ці політичні нападки на вашу країну".

Ліндеман, однак, стверджує, що не говорив цього. "Все це повна нісенітниця. Ми грали в Москві 19 червня. Друзі російського промоутера Еда Раднікова підійшли до мене до початку концерту і тицьнули мені в руку телефон зі словами: "З привітом від Володимира Путіна".

Справжня футболка Ліндемана і фейк (натисніть для збільшення

Після цього мене запитали, чи подобається мені Москва. Тоді я підняв великий палець вгору і сказав: "Москва - чудове місто. Ось і все", - цитує Ліндемана його прес-служба.

Варто зазначити, що зображений на фотографії смартфон із зображенням Путіна справжній. Його вартість становить 4500 євро.

Ліндеман в зв'язку з публікацією фальсифікованих фото і заяв, найняв адвокатів. Він також наголосив, що "принципово не робить жодних політичних заяв".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.