Француз подав в суд на Uber, звинувативши компанію у розлученні

Понеділок, 13 лютого 2017, 11:08

Французький бізнесмен подав в суд на компанію Uber після того, як через помилку в додатку з виклику таксі його дружина виявила, що він регулярно їздить до коханки.

Про це повідомляє French Tribune.

Бізнесмен хоче отримати 45 мільйонів євро від компанії Uber за моральну шкоду.

Повідомляється, що чоловік регулярно відвідував коханку, яка жила в тому ж місті на півдні Франції, не стикаючись ні з якими проблемами. Все тривало до тих пір, поки він не викликав Uber з телефону дружини.

Чоловік відкрив додаток з виклику таксі під своїм обліковим записом, а після цього вийшов з нього. Проте згодом на телефон дружини продовжили приходити повідомлення про поїздки чоловіка.

За словами адвоката Девіда-Андре Дармона, у дружини його клієнта виникли підозри, а пізніше вона виявила, що її чоловік зустрічається з іншою жінкою.

Адвокат стверджує, що через помилку в додатку Uber, його клієнтові довелося пройти через розлучення.

"Мій клієнт став жертвою помилки в додатку. Помилка стала причиною його проблем в особистому житті", - заявив адвокат, додавши, що дружина клієнта також могла бачити його попередні повідомлення.

Повідомляється, що суд щодо позову пройде наступного місяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.