Україна і Молдова звернуться до Єврокомісії щодо будівництва ГЕС на Дністрі

Понеділок, 27 березня 2017, 12:39

Україна і Молдова збираються протягом місяця звернутися до Європейської Комісії з пропозицією проаналізувати плани України з будівництва нових гребель для гідроелектростанцій на Дністрі.

Про це заявив  прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп за підсумками засідання глав урядів країн-членів ГУАМ, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Думаю, що протягом одного місяця буде вироблено спільне звернення до Єврокомісії для того, щоб вона допомогла нам розібратися і зробити глибокий аналіз можливий наслідків після будівництва цієї гідроелектростанції на річці Дністер", – повідомив Філіп.

За його словами, на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом також обговорювалося питання екосистеми Дністра в контексті наміри встановити там гідроелектростанції.

У свою чергу Гройсман підкреслив, що першочерговим є питання екосистеми.

"Буде проведена необхідна оцінка і перше питання - це екологія. Ми в дуже хорошому діалозі", – відзначив український прем'єр.

Раніше повідомлялося, що Молдова вимагає від України не будувати нові греблі на Дністрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"