ЗМІ: Британія погрожує закрити "лігво шпигунів" - торгове представництво РФ

Субота, 31 березня 2018, 12:26

Велика Британія погрожує закрити торгове представництво Російської Федерації, що знаходиться на півночі Лондона.

Про це повідомляють The Telegraph та The Daily Mail з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією.

Як відомо, уряд президента РФ Володимира Путіна має чотири бази у Британії, включаючи посольство, консульство, торгове представництво та одну садибу.

Джерело підтвердило, що уряд Британії розглядає питання закриття торгового представництва РФ, додавши, що "Хайгейт (селище на півночі Лондона, де знаходиться установа РФ - Ред.) - є лігвом шпигунів".

За даними джерела, закриття представництва розглядається як відповідь на заяву Кремля про те, що ще більше британських дипломатів повинні бути вислані з Росії.

Нагадаємо, МЗС РФ вимагає від Британії протягом місяця скоротити кількість працівників у посольстві і генконсульствах в Росії до числа дипломатичних працівників РФ в Британії.

Зазначимо, що Росія раніше вже оголосила про висилку 23 дипломатичних співробітників посольства Великої Британії в Москві після аналогічного кроку Лондона.

МЗС Великої Британії висловило жаль з приводу видворення Росією дипломатів, втім наголосило, що Москва порушила міжнародне право, отруївши колишнього російського шпигуна та його доньку на британській землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua