ЗМІ: Британія погрожує закрити "лігво шпигунів" - торгове представництво РФ

Субота, 31 березня 2018, 12:26

Велика Британія погрожує закрити торгове представництво Російської Федерації, що знаходиться на півночі Лондона.

Про це повідомляють The Telegraph та The Daily Mail з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією.

Як відомо, уряд президента РФ Володимира Путіна має чотири бази у Британії, включаючи посольство, консульство, торгове представництво та одну садибу.

Джерело підтвердило, що уряд Британії розглядає питання закриття торгового представництва РФ, додавши, що "Хайгейт (селище на півночі Лондона, де знаходиться установа РФ - Ред.) - є лігвом шпигунів".

За даними джерела, закриття представництва розглядається як відповідь на заяву Кремля про те, що ще більше британських дипломатів повинні бути вислані з Росії.

Нагадаємо, МЗС РФ вимагає від Британії протягом місяця скоротити кількість працівників у посольстві і генконсульствах в Росії до числа дипломатичних працівників РФ в Британії.

Зазначимо, що Росія раніше вже оголосила про висилку 23 дипломатичних співробітників посольства Великої Британії в Москві після аналогічного кроку Лондона.

МЗС Великої Британії висловило жаль з приводу видворення Росією дипломатів, втім наголосило, що Москва порушила міжнародне право, отруївши колишнього російського шпигуна та його доньку на британській землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.