Президент Італії призначить посередника для переговорів про формування уряду

Вівторок, 17 квітня 2018, 20:52

Президент Італії Серджіо Маттарелла в середу, ймовірно, призначить посередника для міжпартійних переговорів щодо формування уряду.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела, близькі до глави держави.

Маттарелла може попросити спікера Сенату Марію Каселлаті провести більш гнучкі, менш офіційні переговори, ніж ті, які він вже провів.

Два раунди офіційних консультацій між Маттареллою та політичними партіями не призвели до виходу із політичного глухого кута, який, очевидно, збережеться до о регіональних виборів в кінці цього місяця.

Каселлаті є членом консервативної партії "Вперед, Італія", вона завжди була близькою до лідера цієї політичної сили колишнього прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі.

Нагадаємо, рух "5 зірок" отримав найбільшу кількість голосів на виборах, якщо рахувати за окремими партіями. В той же час, найбільше місць у парламенті має консервативна коаліція, до якої входять крайньо права "Ліга", її більш помірний союзник Forza Italia та ліва "Партія свободи та рівності".

"5 зірок" та "Ліга " претендують на право висунути кандидатуру прем'єр-міністра та очолити уряд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.