Україна заборонила в’їзд віце-меру австрійського міста через поїздку до Криму

Середа, 25 квітня 2018, 09:59

Україна заборонила в’їзд віце-меру австрійського міста Лінц Детлефу Віммеру через відвідини окупованого Криму.

Про це повідомляє Nachrichten.at.

Віммер, який у австрійському місті представляв ультраправу Партію свободи, минулого тижня брав участь в Ялтинському економічному форумі в Криму, на півострів він потрапив через російську територію – в обхід українського законодавства.

Існування заборони на в’їзд до України підтвердив український посол в Австрії Олександр Щерба.

У сенаті Лінца Віммер відповідає за зв’язки та контакти з містами-побратимами. Через заборону відвідувати Україну він не зможе співпрацювати із Запоріжжям, яке є містом-партнеро Лінца, та відвідати запланований у місті міжнародний конрес.

Однак сам Віммер через це не шкодує. "Буде більше часу для співпраці з іншими містами, наприклад, в Китаї та Росії", - каже політик.

Голова "Зелених" Лінца Урсула Рошгер розкритикувала візит Віммера до Криму. "Близькими відносинами з Кремлем Віммер шкодить репутації міста. Абсолютно не зрозуміло, за яким дорученням Віммер був у Криму і хто покривав витрати на дорогу", - заявила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.