Генсек Ради Європи пояснив, чому мовчав про корупцію: боявся тактики КДБ

Четвер, 26 квітня 2018, 12:51

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд прокоментував той факт, що він не реагував на ранні повідомлення про системну азербайджанську корупцію в ПАРЄ.

Про це він розповів депутатам під час термінових дебатів щодо результатів розслідування, повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Генсек вкотре визнав, що в 2010 році він зустрічався із тодішнім послом Азербайджану в ПАРЄ Аріфом Мамедовим, і той розповів йому про схеми купівлі голосів у Асамблеї оточенням президента Алієва.

Турбйорн Ягланд заявив, що вважав цю розповідь провокацією і не повірив послу.

"Я згадав, як працювали агенти КДБ: вони могли говорити приємні для вас речі, щоб спровокувати вас на критику. І звісно, я цього стерігся. А моє слово має вагу", - пояснив він.

Генсек не уточнив, чому він не спробував перевірити правдивість даних, наданих послом.

Нагадаємо, Комітет ПАРЄ з питань правил та процедур (регламентний комітет) розпочав розгляд питання про санкції  проти тих депутатів, які згадані у доповіді про корупцію в Асамблеї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.