Естонія демаркувала кордон з Росією на озерах

П'ятниця, 25 травня 2018, 19:00

Естонія встановила останні жовті віхи в розмітці зони прикордонного режиму з Росією на Чудському, Псковському і Теплому озерах, а також на Нарвському водосховищі.

Про це пише ERR.

За словами керівника Муствееського кордону Ялмара Эрнітса, розмітка зробила прикордонні зони більш помітними для тих, хто виходить на озеро. Вона допоможе краще орієнтуватися і знизить імовірність незаконних перетинань кордону.

На озерах і водосховищі встановлено понад сто віх протягом 126 км. На Чудському озері віхи встановлені за 200 метрів від тимчасової контрольної лінії, на Псковському і Теплому озерах і на Нарвському водосховищі – за 50 метрів.

У Департаменті поліції і прикордонної охорони нагадали, що на кожному плавзасобі, який виходить на прикордонну водойму, має бути навігаційний пристрій.

Вихід на озеро і повернення необхідно реєструвати, що також можна зробити за допомогою програми для смартфонів.

Нагадаємо, у лютому Естонія повністю завершила демаркацію сухопутного кордону з Росією. Загальна довжина кордону становить 338 кілометрів, з яких 135 км проходять по суші, 126 км - по озерах, 176 км - по річках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".