43 відсотки німців підтримують відставку Меркель - опитування

П'ятниця, 22 червня 2018, 13:01

Громадяни Німеччини майже порівну розділилися щодо того, чи має канцлер Ангела Меркель залишатися на посаді.

Про це свідчать результати опитування YouGov, повідомляє The Local.

43 відсотки німців підтримують відставку Меркель і 42 відсотки хочуть, щоб вона залишилася на посаді глави уряду, ще 15 відсотків не змогли відповісти на питання.

Примітно, що Меркель є найпопулярнішою серед виборців екологічної партії "Зелені", дві третини з яких сказали, що вона повинна залишитися на своїй посаді.

Канцлерку трохи менше люблять виборці консервативного союзу, до складу якого входять її християнські демократи (ХДС) та Баварський християнський союз (ХСС).

Близько 63% виборців Союзу заявили, що хочуть, щоб вона залишилася на посаді канцлера, а 27% хотіли б її відставки.

Меркель в даний час намагається подолати розбіжності з ХСС щодо контролю над кордонами, і це загрожує розпадом її коаліції вже через три місяці після її створення.

Меркель також залишається популярною серед виборців партії "Ліві", 48% з яких хочуть, щоб вона залишилася на своєму посту. Вона найменш популярна серед виборців правої "Альтернативи для Німеччини" (AfD) – лише 6% підтримують її на посаді.

Опитування також показало, що більшість німців не вірять, що коаліція розвалиться через нинішню суперечку між Меркель та ХСС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.