У Раді Європи розкритикували ерозію незалежності судових органів Польщі

П'ятниця, 22 червня 2018, 15:50

У Раді Європи розкритикували ерозію незалежності судових органів в Польщі заявивши, що вона впливає на здатність країни боротися з корупцією.

Про це повідомляє Associated Press.

В опублікованому в п'ятницю звіті Рада Європи стверджує, що незалежність судових органів є необхідною умовою для боротьби з корупцією, оскільки "судді повинні мати можливість приймати рішення без реального або потенційного невиправданого впливу, в тому числі з боку інших гілок влади".

У звіті йдеться, що нові польські закони щодо судочинства, незважаючи на деякі зміни, як і раніше уможливлюють занадто великий вплив законодавчої та виконавчої влади на судову гілку.

Європейський Союз раніше пригрозив позбавити Польщу права голосу в раді ЄС через судову реформу, але на захист Варшави стала союзна Угорщина.

У червні Європейська комісія підтвердила, що Польща не виконала ключові вимоги комісії щодо незалежності судів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.