Глава МВС Німеччини пообіцяв діяти, якщо лідери ЄС не домовляться щодо біженців

П'ятниця, 22 червня 2018, 13:38

Міністр внутрішніх справ ФРН Горст Зеегофер заявив, що ухвалюватиме власне рішення у випадку, якщо на саміті ЄС не буде знайдено виходу із ситуації щодо міграційної політики.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зеегофер в німецькому уряді представляє партію Християнсько-соціальний союз (ХСС) і в останні тижня він вступив у серйозну суперечку з канцлеркою Ангелою Меркель щодо міграційної політики.

"Якщо не буде європейського рішення, ми муситимемо діяти національно. ХСС делегує міністра внутрішніх справ, який має повернути панування права і порядку", - сказав він.

За словами Зеегофера, тему біженців в ЄС "обговорюють уже три роки, тож настав час для ухвалення рішень".

На його думку, біженці не повинні мати можливості подавати заяви про надання притулку у кількох державах ЄС одночасно. "Якщо вони це робитимуть, то у майбутньому їх повертатимуть на наш кордон", - пообіцяв німецький міністр.

Водночас він додав, що у разі, якщо Меркель вдасться досягти європейського рішення цієї проблеми, він буде "щасливим, як ніхто інший".

Як повідомлялося, лідери ЄС на саміті наступного тижня дадуть згоду на вивчення питання створення так званих "регіональних платформ розвантаження" за межами ЄС, у яких будуть розглядатися заявки про притулок мігрантів ще до того, як ті потраплять на територію Євросоюзу.

У німецькому уряді триває суперечка щодо політики надання притулку. Зеєгофер погодився дати канцлерці Ангелі Меркель час до кінця червня для пошуку загальноєвропейського рішення у міграційній суперечці.

Читайте також: "Ультиматум для Меркель: як нова міграційна криза ламає уряд Німеччини".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua