Британія чекає від РФ роз’яснень після нового отруєння "Новічком"

Четвер, 5 липня 2018, 11:34

Міністр безпеки Великої Британії Бен Воллес закликав Росію надати деталі про отруєння "Новічком" колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії після того, як двоє британців були отруєні тією ж речовиною.

Про це повідомляє Reuters.

"Росія може виправити ці речі, вони можуть розповісти нам, що трапилося, що вони зробили та заповнити деякі суттєві прогалини, які ми намагаємось з’ясувати", - сказав Воллес BBC radio у четвер.

"Вони (росіяни – ред.) - це ті, хто може пролити світло, щоб люди були в безпеці", - додав він.

Двоє британців залишаються у критичному стані після того, як їх було виявлено без свідомості у сусідньому місті з британським Солсбері. Як відомо, у Солсбері були отруєні колишній російський шпигун Сергій Скрипаль та його донька Юлія.

Британська поліція заявила, що ці люди були отруєні тією ж речовиною, що й Скрипалі – речовиною військового класу "Новічок".

Велика Британія звинуватила в спробі вбивства Скрипалів Росію. Москва свою причетність заперечує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.