Валенса пояснив номінацію Сенцова на Нобелівську премію

Середа, 29 серпня 2018, 17:54

Ув'язнений у Росії український режисер Олег Сенцов подає приклад людини-борця, яких не вистачає в сучасному світі.

Про це заявив екс-президент Польщі Лех Валенса, обґрунтовуючи свій намір номінувати Сенцова на Нобелівську премію миру, передає "Радіо Свобода".

"У сучасному матеріалістичному світі мало рішучих людей-борців. І такий приклад потрібен, щоб заохочувати інших, щоб ми покращували цей світ", – сказав колишній польский лідер.

За його словами, Росія діє за принципом військової сили, що вже застаріло в міжнародній політиці.

"Ми живемо в епоху інтелекту, а дехто досі вирішує проблеми грубою силою. Ці російські методи програшні, але період їх застосування ще трохи триватиме. І вони швидше підуть у минуле, якщо таких рішучих людей, як Сенцов, буде більше", – додав екс-глава держави.

Варто зазначити, що висувати номінації на здобуття Нобелівської премії миру може досить широке коло осіб, зокрема члени національних парламентів і урядів різних країн. Лех Валенса, як лауреат премії, також може висунути свого кандидата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?