У Словенії розкрили "аферу всіх афер" у сфері охорони здоров'я

фото
Вівторок, 7 серпня 2018, 09:40

Спеціалізована прокуратурa Словенії звинуватила 15 осіб у причетності до корупції в системі охороні здоров’я: постачальники медичного обладнання пропонувати винагороду в обмін на те, щоб заклади охорони здоров'я купували саме їхню продукцію. 

Про це пише RTV.SLO.

Обвинувачених підозрюють у хабарництві, відмиванні коштів, підробці і знищенні офіційних документів. Розмір "відкату" включали в ціну медичних пристроїв, його сума складала від 5 до 20% (від 10 тис. до 101 тис. євро). Кошти йшли на рахунки, спеціально відкриті з цією метою в Австрії, Німеччині та Хорватії. Загалом йдеться про неправомірну вигоду в 1,18 млн євро.

Серед медиків, яких підозрюють в отриманні хабаря, представники поважних клінік з Любляни, Копера, Ново Место, Целє і Марібору. 

 

Словенські медіа називають цю справу "аферою всіх афер" в системі охорони здоров'я країни. Розслідування ведеться з 2013 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.