Спецслужби РФ встановили "прослушку" у Болгарії, шпигуючи за делегатами ЄС - ЗМІ

фото
Четвер, 13 вересня 2018, 10:30

Під час болгарського головування в Європейському Союзі в першій половині 2018 року готель "Маринела" в Софії, який був головним центром розміщення іноземних делегацій, прослуховувала "з підвалу до даху" "неболгарська" спецслужба, ймовірно російська.

Про це пише News.bg з посиланнями на дані журналіста-розслідувача та думку колишнього керівника болгарської контррозвідки.

Як зазначив екс-контррозвідник, висновок щодо причетності до прослуховування саме Москви є очевидним, оскільки РФ найбільш активно намагалася дискредитувати Болгарію під час її головування у ЄС.

 

Окрім того, як повідомляється, раніше спецслужби інших держав попередили Болгарію, що вона є потенційним об'єктом гібридної війни Кремля. Власників готелю ЗМІ називають проросійськими.

Колишній посол в Москві Ільян Васильєв заявив, що це викриття - "скандал стратегічної величини".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?