Туск заявив, що план Британії щодо Brexit не спрацює

Четвер, 20 вересня 2018, 17:15

Голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що запропонований прем’єром Великої Британії Терезою Мей так званий "план Чекерс" про майбутні взаємини з ЄС не спрацює.

Із такою заявою Туск виступив після завершення неформального саміту ЄС у Зальцбурзі, повідомляє Reuters.

"Усі поділяють думку, що хоча у пропозиції "Чекерс" (позиція Лондона на переговорах з ЄС, схвалена урядом у заміській резиденції Чекерс - Ред.) є позитивні елементи, запропоновані рамки економічного співробітництва не спрацюють, і не в останню чергу через те, що вони можуть підірвати єдиний ринок", - сказав Дональд Туск.

"Моментом істини Brexit-переговорів стане жовтневе засідання Європейської Ради. У жовтні ми очікуємо максимального прогресу та результатів", - додав Туск.

Велика Британія повинна вийти з Євросоюзу 29 березня 2019 року, проте переговори між Лондоном та Брюсселем щодо умов виходу все ще тривають.

Держави-члени ЄС та головний переговірник Брюсселя Мішель Барньє вже давно попереджаютьпро те, що вони не приймуть пропозиції Терези Мей. Брюссель стверджує, що її план розділить єдиний ринок ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль йти на нові.

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.

Похмілля для прем'єра: як порушення карантину може коштувати посади Борису Джонсону

Через скандали навколо порушення карантину Борис Джонсон наразі ближчий до відставки, аніж будь-коли з моменту свого призначення на прем'єрську посаду.