Brexit: Мей висуне нову пропозицію щодо кордону з Ірландією

Четвер, 20 вересня 2018, 18:24

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що невдовзі висуне власну пропозицію, як уникнути "жорсткого" кордону з Ірландією.

Про це повідомляє Bloomberg.

Мей під час неформального саміту ЄС відмовилась надати журналістам будь-які дані про те, що включатиме її пропозиція, лише уточнила, що вона не розділить Британію на дві митні зони.

Мей також відмовилась коментувати, коли її запитали, чи допускає Британія регульований, а не митний кордон. Це критично важливе питання, адже Північноірландська демократична юніоністська партія, на яку Мей покладається для підтримки її уряду, вороже поставиться до будь-якої угоди, яка передбачатиме до Північної Ірландії інше ставлення, ніж до материкової Британії.

Мей запевнила, що не зробить жодних кроків, які можуть "відрізати" Північну Ірландію.

Раніше ірландський прем'єр-міністр Лео Варадкар заявив, що у переговорах між Європейським Союзом та Великою Британією щодо кордону між Ірландією та Північною Ірландією після Brexit не відбулося жодного прогресу.

Варадкар, однак, заявив, що не вважає, що переговори будуть припинені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?