Другий аеропорт Гельсінкі відновить пасажирське сполучення через "Північний потік-2"

Понеділок, 3 вересня 2018, 14:21

В аеропорту Гельсінкі-Малмі після багаторічної перерви відновлюється рейсове пасажирське сполучення через будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Як повідомляє Yle, в аеропорту в середу приземлився вертоліт німецької компанії Wiking Helikopter Service, який в найближчі дні почне перевозити працівників на місце будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Востаннє регулярні пасажирські рейси з аеропорту Малмі здійснювалися в 2011 році, коли данська компанія Bel Air перевозила будівельників "Північного потоку-1" на місце роботи.

Частину елементів конструкцій газопроводу будуть перевозити на місце будівництва через Фінляндію, що принесе дохід країні.

До відкриття в 1952 році аеропорту Вантаа Малмі був головним аеропортом не тільки Гельсінкі, але і всієї Фінляндії. Наразі він використовується малою авіацією та у тренувальних цілях.

Майбутнє аеропорту досі залишається відкритим. Термін чинного договору між містом Гельсінкі і Товариством друзів аеропорту Малмі, що виступає за збереження аеродрому, закінчується в кінці 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?