Шотландія попереджає про руйнівні наслідки угоди про Brexit

Середа, 14 листопада 2018, 17:01

Проект угоди про Brexit між Великою Британією та ЄС матиме руйнівний вплив на робочі місця та інвестиції в Шотландії.

Про це заявила перший міністр Шотландії Нікола Стерджен, повідомляє ВВС.

Стерджен заявила, що пропозиції виводять Шотландію з єдиного ринку ЄС, в той час як Північна Ірландія фактично залишиться там.

"Угода виводить Шотландію з єдиного ринку, що вже само по собі погано. Але на додаток ми вимушені будемо конкурувати за інвестиції та робочі місця з Північною Ірландією, яка фактично залишиться на єдиному ринку", - сказала вона.

Стерджен додала, що з того, що вона знає про цю угоду, вона передбачає "найгірший з усіх можливих світів для Шотландії".

"Вона була б руйнівною для робочих місць і інвестицій у Шотландію, і це не те, що будь-хто повинен бути готовий прийняти", - додала вона.

Нагадаємо, представники Великої Британії та ЄС погодили проект тексту угоди про вихід Сполученого Королівства зі складу блоку після місяців переговорів.

Сполучене Королівство залишає ЄС 29 березня, проте угода про вихід має бути досягнута у найближчі тижні для того, щоб до березня її встигли схвалити британський та Європейський парламенти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.