Мальта: банк, який фігурував у розслідуваннях вбитої журналістки, закрили

Понеділок, 5 листопада 2018, 17:20

Європейський центральний банк відкликав ліцензію мальтійського Pilatus Bank після того, як його голова був заарештований в США за звинуваченнями у відмиванні грошей.

Про це повідомило управління фінансової служби Мальти, інформує BBC.

Pilatus Bank у роботі з корумпованими платежами звинувачувала журналістка Дафна Каруана Галісія, яка минулого року загинула в результаті підриву її автомобіля. ЄС розслідує діяльність банку з моменту її вбивства.

Тільки в березні мальтійська влада заморозили активи банку після арешту його голови Алі Садра Хашемі Неджада.

Згідно з обвинувальним висновком, поданим до федерального суду в Мангеттені, керівника банку звинувачують у причетності до схеми, спрямованої на уникнення економічних санкцій США проти Ірану.

Мальтійське управління фінансової служби рекомендувало відкликати ліцензію банку в червні. Але через юридичні перепони процес зайняв більше часу, ніж очікувалося, пояснили в Європейському центробанку.

Каруана Галісія, яка розслідувала офшорні рахунки на основі інформації з "Панамських документів", звинувачувала Pilatus Bank в різних злочинах, включаючи сумнівні виплати високопоставленим мальтійським і азербайджанським діячам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"