Британія повинна виплатити компенсацію після Brexit навіть без угоди - ЄС

Середа, 23 січня 2019, 16:14

Велика Британія повинна виплатити багатомільйонні компенсації після виходу з Євросоюзу, навіть якщо залишить блок без угоди.

Про це заявив головний переговірник ЄС Мішель Барньє, повідомляє AFP.

"Щодо бюджету ЄС ми завжди говорили одну просту річ: вся сукупність обіцянок, зроблених Великою Британією в якості члена ЄС, повинна дотримуватися", - сказав він.

"Буде важче змусити їх дотримуватися їх у випадку сценарію без угоди, але ми будемо продовжувати наполягати: ці зобов'язання є юридично обов'язковими згідно з міжнародним правом, і я не можу уявити, що Британія не буде дотримуватися своїх зобов'язань", - додав він.

Уряд прем'єр-міністра Терези Мей не заперечує, що Британія зобов'язана робити внески у бюджет ЄС на проекти, погоджені країнами у періоди, коли вона ще залишається в складі блоку.

Нагадаємо, Європарламент розраховує наступного тижня почати процедуру схвалення угоди про Brexit, про яку домовились Лондон та Брюссель.

Британський парламент відхилив рекордною кількістю голосів угоду про Brexit, про яку Тереза Мей домовилася в Брюсселі.

21 січня прем'єрка представила новий план подальших дій, але він практично не відрізняється від її попередніх пропозицій, за винятком кількох змін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua