Порошенко: країни-сусіди хочуть створити свої "ЛитПолУкрбриг"

П'ятниця, 22 лютого 2019, 17:20

Президент України Петро Порошенко заявив, що отримує пропозиції про створення формувань, аналогічних до військової бригади ЛитПолУкрбриг, від інших країн-сусідів.

Про це він заявив у п’ятницю на спільній прес-конференції з президентами Польщі та Литви, повідомляє "Європейська правда".

"Я хочу відкрити вам таємницю, що й інші наші сусіди дуже уважно вивчають наш позитивний досвід, і виходять з пропозицією створення аналогічних бригад, за участю інших держав", - сказав Порошенко.

"Я дуже вітаю це і думаю, це ще одне підтвердження того, наскільки позитивним і ефективним є цей досвід", - додав глава держави.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Польща дуже задоволена участю українських солдатів в українсько-литовсько-польській бригаді.

Нагадаємо, ЛитПолУкрбриг створена з метою участі в міжнародних операціях, що проводитимуться на підставі мандата Ради безпеки ООН та рішень уповноважених органів Литви, Польщі та України. Місце дислокації бригади - польський Люблін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.