Британія зафіксувала різке зниження смертності від коронавірусу

Неділя, 26 квітня 2020, 17:22

Англія, Шотландія й Уельс повідомили про значно меншу кількість ніж учора нових випадків смертей, пов'язаних з коронавірусом, у лікарнях.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News. 

Переважна більшість смертей сталися в Англії - там було підтверджено 336 випадків у порівнянні з 711, зареєстрованими вчора. Загальна цифра померлих у лікарнях регіону становить 18 420 осіб. 

Читайте також
ВМС Британії проводять  розслідування через вечірку на борту субмарини під час карантину

Шотландія повідомила про 18 випадків смерті від коронавірусу в лікарнях, і їх загальна кількість досягла 1249. Шотландія повідомила про 47 смертей в суботу.

Уельс повідомив про ще 14 смертельних випадків у лікарнях, загальна кількість досягла до 788. Уельс повідомив про 23 смерті в суботу.

Чиновники Північної Ірландії ще не оголосили свої останні дані.

Експерти застерігають від надмірної уваги щоденним даним і радять людям більше зважати на тижневу динаміку цифр. Крім того, іноді у вихідні дні може відбуватись затримка у звітності. 

Міністерство охорони здоров’я поки не оприлюднило загальні недільні дані по всій Британії.

Нагадаємо, у середу, 22 квітня, міністр охорони здоров'я Британії Метт Хенкок підтвердив, що країна досягла піку епідемії коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.