Генпрокурор США запропонував подати у відставку 46 федеральним прокурорам

Субота, 11 березня 2017, 12:51

Генеральний прокурор США Джефф Сешнс звернувся до 46 федеральних прокурорів, призначених колишнім президентом Бараком Обамою, з тим, аби вони пішли у відставку "для забезпечення рівномірного переходу".

Про це пише агентство Reuters.

"Генеральний прокурор США Джефф Сешнс несподівано запропонував 46 федеральним прокурорам, що залишалися від адміністрації Обами піьти у відставку", – йдеться у повідомленні.

Це прохання Гепрокурора США стосується федерального прокурора Манхеттена Пріта Бхарари, якого попросив залишитися на посаді ще в листопаді минулого року Дональд Трамп, на той момент обраний президент США.

"Хоча федеральні прокурори в США є політичними призначенцями, і звернення від міністерства юстиції Трампа є частиною рутинного процесу, цей крок став несподіванкою. Адже не кожна нова адміністрація замінює всіх прокурорів одночасно", – відзначає Reuters.

Також у заяві Мінʼюсту США вказується, що нинішні прокурори виконуватимуть свої обовʼязки до призначення нових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.