Сервіс Uber припиняє роботу в Данії через посилення вимог до таксі

Вівторок, 28 березня 2017, 17:08

Сервіс спільних поїздок Uber повідомив про закриття своїх послуг в Данії через новий закон, який посилить вимоги для водіїв таксі.

Про це повідомляє Associated Press.

Офіційний представник Uber в Данії Крістіан Агербо повідомив, що компанія, яка присутня в Данії з 2014 року, припиняє послуги перевезень через нові вимоги до таксі та прокатних автомобілів, згідно з якими машини повинні мати датчики присутності на сидіннях і лічильники.

Uber перестане пропонувати свої послуги в Данії 18 квітня, але компанія збереже присутність у скандинавській країні, де її інженери продовжують роботу по розробці технології для сервісу спільних поїздок по всьому світу.

Компанія заявила, що "запропоновані правила потрібно міняти", щоб Uber міг працювати в Данії. Uber повідомив, що мав у Данії близько 2000 "активних водіїв" і близько 300 тисяч осіб завантажили додаток.

Міністр транспорту країни, який активно підтримує Uber, був змушений під тиском політичних партій підписати пропозиції посилити стандарти на послуги таксі.

"В нинішньому вигляді Uber, ймовірно, незаконний", - сказав міністр, додавши: "я вважаю, що ми повинні бути відкриті для нових технологій і інноваційних бізнес-моделей".

Данські прокурори заявили, що Uber, який вже заборонили в декількох містах Європи, своєю діяльністю схожий на послуги нелегального таксі.

Минулого року суд Данії ухвалив рішення, що сервіс Uber є нелегальним перевізником і наказав водієві компанії заплатити штраф у 6000 крон.

Нагадаємо, у Швеції вже близько 60 особам висунули звинувачення за нелегальну роботу в таксі після того, як вони працювали на сервіс UberPOP.

У Фінляндії поліція Гельсінкі вирішила заявляти на всіх водіїв таксі Uber.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.