Італія відкинула вибачення Парижа через прикордонний інцидент, апелює до Макрона

Вівторок, 16 жовтня 2018, 17:23

Італія не приймає перепрошень Парижа після того, як французький поліцейський фургон висадив двох мігрантів африканського походження у італійському лісі неподалік кордону в муніципалітеті Клав'єре.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ, віце-прем'єр Італії Маттео Сальвіні, пише ANSA.

Французький чиновник сказав, що цей інцидент є "помилкою", зробленою двома офіцерами, які були новими в цьому районі. "Покидання іммігрантів в італійському лісі не може вважатися помилкою або інцидентом", - сказав Сальвіні.

"Те, що сталося в Клав'єре, є безпрецедентним злочином проти нашої країни, і я запитую, чи можуть міжнародні організації, починаючи з ООН та Європи, визнати це ненормальним - залишати людей в ізольованому районі без допомоги. Ми зіткнулися з міжнародною ганьбою, і пан Макрон не може вдавати, що нічого не сталося", - зазначив він.

"Ми не приймаємо вибачення", - додав Сальвіні.

Нагадаємо, після відмови Сальвіні приймати судна з біженцями французький президент Еммануель Макрон заявив про "популістську проказу", якою страждають деякі сусіди французів. Також Макрон заявив, що підтримує запровадження фінансових санкцій проти країн, які відмовляються приймати прохачів притулку.

Сальвіні описав президента Франції як "ввічливого молодого чоловіка, який п'є занадто багато шампанського". Лідер Франції сказав, що він є відкритим противником Сальвіні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua