Політична криза у Швеції: прем'єром може знову стати лідер соціал-демократів

П'ятниця, 23 листопада 2018, 12:07

Лідер шведських соціал-демократів Стефан Льовен знову буде висунутий на посаду прем'єр-міністра, щоб подолати політичний глухий кут в країні.

Про це повідомляє The Local.

Спікер парламенту Швеції Андреас Норлен повідомив, що кандидатуру Льовена подадуть до парламенту 3 грудня. Таким чином, він має 10 днів, щоб провести переговори з лідерами інших партій та спробувати отримати підтримку уряду.

Після цього протягом чотирьох днів має відбутися голосування, що означає, що воно пройде до того, як парламент буде голосувати за бюджет 12 грудня.

Льовен, швидше за все, отримає підтримку власної партії та коаліційних Партії зелених та лівих, але не матиме більшості голосів, якщо тільки на його користь не проголосує одна з центристських партій.

У четвер лідер Центристської партії Швеції Енні Лоуф відмовилася від спроб сформувати уряд.

Якщо парламент Швеції відкине чотирьох кандидатів на посаду прем’єра, на країну чекають дострокові вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.