Орбан запевняє, що в Угорщині діє "проукраїнський уряд"

П'ятниця, 30 листопада 2018, 14:29

Угорщина підтримує Україну в конфлікті з Росією, незважаючи на те, що "український уряд має антиугорські позиції".

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час візиту до Праги, повідомляє Reuters.

"Позиція Угорщини є чіткою, ми є проукраїнським урядом, тому ми підтримуємо Україну", - сказав Орбан у відповідь на запитання журналіста.

"Угорщина має проукраїнський уряд, в той час як в Україні існує антиугорський уряд. Незважаючи на це, ми не змінили нашу позицію і будемо підтримувати Україну в цьому конфлікті", - додав угорський прем’єр.

Зі слів Орбан не зрозуміло, чи мав він на увазі підтримку України конкретно у загостренні ситуації біля Керченської протоки, чи загалом у конфлікті з Росією.

Нагадаємо, МЗС Угорщини 28 листопада оприлюднило заяву щодо нападу на українські кораблі в Азовському морі, але уникнуло згадки про агресію Росії.

Будапешт не закликає звільнити українських моряків та не згадує про агресивні дії російської сторони 25 листопада у Азово-Керченській акваторії.

Більше ніж за добу після початку відкритої російської агресії проти України офіційний Будапешт зробив заяву, в якій також не було засудження агресора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.