В магазинах Криму знімають з продажу товари з ЄС

Середа, 18 лютого 2015, 14:34

Прокуратура Севастополя під час перевірки магазинів на предмет законності формування цін на соціально значущі продовольчі товари виявила молочну продукцію з країн ЄС і зняла її з реалізації.

Про це повідомляє видання "Крим.Реалії".

У відомстві зазначили, що ця продукція заборонена до ввезення на територію Росії. 

Зазначену продукцію виявили в магазині мережі "Ідеал-Південь". Тут також продавали заборонені до ввезення сири. Під час перевірки цю продукцію зняли з реалізації, прокуратура проводить перевірку.

За словами представника компанії ТОВ "Ідеал-Південь" у Севастополі, продукція виробництва країн Європейського союзу користується колосальною популярністю серед жителів Севастополя. За його словами, такий ажіотаж викликаний, зокрема, дефіцитом товарів європейського виробництва.

Нагадаємо, після анексії Криму Євросоюз ввів санкції щодо Росії.

РФ у відповідь з 7 серпня заборонила постачання м'яса та м'ясопродуктів, риби та морепродуктів, молока і молочних продуктів, овочів, фруктів і горіхів з США, ЄС, Канади, Австралії та Норвегії, які застосували санкції проти РФ у зв'язку з подіями в Україні. Заборону введено на один рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?