Росія, ймовірно, досі виготовляє "Новічок" – уряд Німеччини

П'ятниця, 6 квітня 2018, 14:09

Німеччина вважає "дуже правдоподібними" твердження Великої Британії про те, що Росія має триваючу програму розробки нервових токсинів типу "Новічок".

Про це заявила спікер уряду Німеччини Ульріке Деммер, повідомляє Reuters.

Деммер відмовилася коментувати, чи є у Німеччини розвідувальні дані, що стосуються нейротоксинів, які використовували для отруєння Сергія Скрипаля та його доньки у Солсбері.

Вона додала, що ймовірна причетність Росії до отруєння вписується у картину російської діяльності за останні роки, зокрема, в контексті військових вторгнень і нападів на колишніх шпигунів в інших країнах.

Раніше видання The Times повідомило, що, на думку британської розвідки, "Новічок" був виготовлений і зберігався у лабораторії російського міста Шихани Саратовської області.

Росія заперечує причетність до отруєння родини Скрипалів та стверджує, що "Новічок" на її території ніколи не виготовляли.

Як відомо, зараз Організація із заборони хімічної зброї проводить аналіз проб токсичної речовини, якою отруїли Сергія та Юлію Скрипалів. Результати дослідження стануть відомі наступного тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.