Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Останні публікації автора
Дипломатія "на четвірку": як експерти оцінили міжнародні успіхи України за 2023 рік
Загальна оцінка результативності роботи дипломатії за підсумками року – тверда четвірка, а оцінка діяльності – "4 з плюсом"...
Російські олігархи виграли раунд, але не війну. Що означає поразка ЄС у суді щодо санкцій
Санкції з росіян зазвичай знімають після їхньої смерті. Для більшості прибічників Путіна цей шлях видається найбільш реальним...
"Третя світова вже триває. Але західні лідери, як у часи Гітлера, заперечують реальність"
Бернар-Анрі Леві: "Європейці схильні все звалювати на Путіна, я також часто чую це лайно. Але диктатура не буває пануванням однієї людини".
"Франція є проукраїнською, але культурний геноцид – це для французів не аргумент"
Анна Колан-Лебедев: "Зараз у Франції жоден політик не може дозволити собі бути проросійським. Російське суспільство зрадило очікування французів..."
Франція веде війська у "коаліцію рішучих". Як Макрон опановує нову роль у допомозі Україні
Ідея Макрона про можливе спрямування до України військових спричинила справжню бурю, але потім зникла з публічної дискусії.
"Ми були мрійниками. Але зараз не лишилося сумніву, що Україна стане 33-м членом НАТО"
Володимир Огризко: "В основному йшлося про економічний підкуп. Захід продовжував бачити Росію своїм партнером, тож вони пробачали Росії все".
Капкан для проросійської Сербії. Як вступ Косова до Ради Європи змінює розклади в регіоні
Вступ Косова до Ради Європи не може обійтися без відповіді. Виборці чекатимуть жорстких дій. Але наслідки можуть виявитися катастрофічними для Сербії...
Всі публікації автора

Останні новини автора
Всі новини автора